Wiodący inżynier systemów Contact Center i Workforce Management

Miejsce pracy: Warszawa

Dostawca usług i sprzętu z segmentu nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych, specjalizujący się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu biznesowych rozwiązań z zakresu usług głosowych, transmisji danych, wideokonferencji, aplikacji Contact Center i Unified Communication, akredytowany partner firmy Alcatel-Lucent, Genesys, Cisco i innych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej znajomości systemów operowania na danych w bazach SQL oraz konfiguracji i uruchamiania serwerów webowych;
  • Znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows Server;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznych oraz kontakt z Klientem;
  • Umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Komunikatywności;
  • Prawa jazdy kat. B.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w uruchamianiu rozwiązań klasy Contact Center, WFM lub pokrewnych;
    znajomość systemów Linux;
  • Certyfikat producenta systemów CC lub pokrewnych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowe lub stałe kierowanie zespołem technicznym;
  • Opracowanie dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych;
  • Współpraca z klientami, projektowanie zmian w systemach;
  • Obsługa i realizacja zgłoszeń serwisowych;
  • Udział w projektach wdrożeniowych w swoim obszarze kompetencji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji w pełnym wymiarze godzin;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pracę w dynamicznym zespole doświadczonych inżynierów;
  • Dostęp do potencjału technologicznego wiodących światowych producentów;
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i kwalifikacji oraz zdobywanie certyfikatów;
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Wyślij swoje CV i dołącz do zespołu Innergo Systems: rekrutacja@innergo.pl.
W temacie e-maila wpisz: Inżynier Systemów Contact Center

>> POBIERZ OFERTĘ

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu rekrutacyjnym następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

>> APLIKUJ